Нідерланди

Компанія ФІГЕ в м. Заандам розташована в стратегічно важливому місці, недалеко від Амстердама і національного аеропорту Шіфоль, і є сучасним логістичним сервісним центром. Логістичних центр, оснащений передовими комп'ютерними системами та програмним забезпеченням, спеціалізується в наданні складських і транспортних послуг, роздрібної торгівлі, в продажу товарів повсякденного попиту, Інтернет-торгівлі, і охороні здоров'я. Ми надаємо нашим клієнтам повний пакет послуг, оптимізуючи логістичний ланцюжок, та включаючи послуги з упаковки вантажів, маркування та технічну підтримку, при цьому ми гарантуємо помірні ціни за замовлені послуги та високу якість виконання замовлень. Управління компанії ФІГЕ в м. Заандам розробило спеціальну дистриб'юторську мережу для товарів сфери охорони здоров'я, що покриває країни Бенілюксу, та до складу якої входить більше 30 спеціальних вантажних машин. При транспортуванні вантажів та проведенні операцій крос-докінгу, всі вантажі постійно перебувають при температурі від +2, до +8 градусів Цельсія. Дана дистриб'юторська мережа повністю оснащена обладнанням, необхідним для роботи з радіоактивними фармацевтичними препаратами. Дистриб'юторська мережа також має сертифікат ADR (Авторизований дистриб'ютор медичних препаратів, що відпускаються тільки за рецептом) на препарати класу 2 і класу 9, що змушує потенційних клієнтів, що працюють в сфері охорони здоров'я, і вимагають високих стандартів якості доставки вантажів, віддавати перевагу саме компанії ФІГЕ.

Послуга компанії ФІГЕ «Доставка до Дому» вже була відпрацьована протягом багатьох років, і зайвий раз підтверджує ефективність роботи даної цілодобової системи в країнах Бенілюксу. Наша система доставок сфокусована на роботі команд, що складаються з двох висококваліфікованих вантажників, що дозволяє нам доставляти клієнту в бездоганному стані найделікатніші вантажі, такі як постільна білизна, і інші текстильні товари, меблі, крихкі інструменти та апаратуру. Компанія ФІГЕ є першою і єдиною компанією, яка успішно впровадила інноваційне програмне забезпечення «Особисті Електронні Помічники» (Personal Digital Assistants) для своєї системи «Доставка до Дому», яка дозволяє клієнтам і одержувачам вантажів відслідковувати в режимі реального часу весь маршрут просування вантажу. Саме завдяки такому підходу, компанія досягла прозорості своєї діяльності та надійності в досягненні результатів, які повністю задовольняють клієнтів.

Компанія ФІГЕ в м. Нійкерк є великим перевалочним центром, що провадить крос-докінгових діяльність, планування маршрутів поставок і підтримує систему «Доставка до Дому».

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за адресою:

 

Wouter Sluiter
Site Manager
Daalderweg 1
NL-1507 DS Zaandam
Telephone &фnbsp;       +31 75 6501 610
Fax ф                       +31 75 6501 693
Web                      http://www.fiege.nl/
E-mail                   BE-NWE-SALES@fiege.com