Інноваційна діяльність з 1873 року

ФІГЕ - піонер контрактної логістики.

Бути першим позначає робити більше, ніж організовувати безперервну роботу логістичної мережі та надавати послуги, необхідні для побудови ланцюжка вартості. Контрактна логістика ФІГЕ в першу чергу надає своїм клієнтам можливість обирати оптимальні логістичні рішення, найбільш відповідні для кожного окремого випадку, - рішення, які допомагають підвищити ефективність роботи й гарантувати вчасну доставку товарів.

Таким чином, головним завданням ФІГЕ є розробка, впровадження і обслуговування інтегрованих, всеохоплюючих логістичних систем, з'єднаних з щільною мережею високоефективних регіональних відділень в Азії та Європі. Незалежно від регіону, компанія ФІГЕ надає своїм клієнтам однаково високий рівень сервісу, це дозволяє власникам компанії залишатися лідерами на ринку і входити до першої десятки найбільших компаній з надання логістичних послуг на європейському ринку.

Чітка структура, прямолінійність у прийнятті рішень.

 Familie Fiege

«Компанія ФІГЕ є, й залишатиметься сімейний бізнесом!»

Така заява, зроблена власниками компанії, відбилася у входженні до складу керуючих компанії представників п'ятого покоління сім'ї ФІГЕ, - Йєнса Фіге, сина Хайнца Фіге, який з 2004 року керував відділом міжнародних зв'язків компанії, спочатку як головний виконавчий директор (CEO), а в 2009 році став членом ради директорів компанії «Fiege Logistik Holding Stiftung & Co KG». Фелікс Фіге, син Хуго Фіге, увійшов до ради управління Fiege Group, в 2008 році, в якості генерального директора компанії FIEGE Engineering. Зрештою, в 2012 році, він став членом ради директорів «Fiege Logistik Holding Stiftung & Co KG».

Наступність та послідовність - краща стратегія.

Наступництво починається в сім'ї, продовжується в наших службовців і переноситься навіть на партнерські відносини з нашими клієнтами. Група ФІГЕ концентрує всю свою увагу не на короткочасних успіхах, а на стабільному зростанні. У сучасному, глобальному ринку послідовність розвитку підприємства є найціннішим елементом ведення бізнесу. Солідні, двозначні цифри, що показують темпи зростання виробництва за останні кілька років, найкращим чином висловлюють успішність групи компаній ФІГЕ на світовому ринку.

Ключові дати та цифри компанії ФІГЕ:         

Заснована: 1873 
Штат працівників: 9000 в 15 країнах
Стажери і молоді фахівці на практиці: 300
Регіональних відділень: 160 
Склади та логістичні приміщення: 2,7 млн. кв. м.
Річний оборот (за 2014 рік): 1,4 млрд. євро.
(За даними на червень 2015 року)